Россия: +7 495 208 41 68 // Македония: +3 897 030 29 50

Featured!

Ајвар лут во тегла 370

0.60

Пријави злоупотреба

0.60

Sold by
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

Ајвар лут во тегла

Ајвар е традиционален македонски производ. Високо квалитетни пиперки и модар патлиџан му даваат на овој вкусен производ врвен квалитет и фантастичен вкус. Ајвар може да се користи во оригинална форма или како гарнир за пржено месо и ќебапи, за ладни јадења, сендвичи и како додаток на чорби и сосови.
СОСТОЈКИ

Ајвар лут:
• Црвена пиперка
• модар патлиџан
• лути пиперки
• лук
• сончогледово масло
• морска сол

Specification: Ајвар лут во тегла 370

Тежина 0.370 кг
Вид на пакување

Банка

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ајвар лут во тегла 370”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Информации за продавачот

  • Адреса:
  • Сè уште не се пронајдени оценки!

Локација на продукт

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Маринирано цвекло 680
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
0.52
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Гувеч 850

Гувеч 850

Sold by
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
0.90
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Ајвар лут во тегла 2350
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
3.70
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Ајвар лут во тегла 690
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
1.11
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Џем од лубеница
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Слатка лутеница
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
1.20

Истрага за производот

Ве молиме, најавете се за да направете истрага за овој производ
Вашата кошничка
Бизнис на Македонија
Logo
Reset Password
Shopping cart