Россия: +7 800 770 72 31 // Македония: +3 897 030 29 50

Алтан

2.00

Бело суво вино од колекција на Демир Капија.

Демир Капија е иновативна линија на млади вина, перфектно избалансирани со изразени овошна арома и вкус. Овие вина се произведени од грижливо одбрано и рачно набрано грозје, употребувајќи техника на контролирана ферментација. Нивниот инзвонреден квалитет ги прави одлични за секојдневно уживање.

Температура на сервирање

10 ° С

12 ° С

Комбинација со храна

салати

пилешко

риба

Пријави злоупотреба
SKU: MK73755

2.00

Sold by
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

Бело суво вино од колекција на Демир Капија.

Демир Капија е иновативна линија на млади вина, перфектно избалансирани со изразени овошна арома и вкус. Овие вина се произведени од грижливо одбрано и рачно набрано грозје, употребувајќи техника на контролирана ферментација. Нивниот инзвонреден квалитет ги прави одлични за секојдневно уживање.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Алтан”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Информации за продавачот

  • Продавач: moderator
  • Адреса:
  • Сè уште не се пронајдени оценки!

Локација на продукт

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Филе од пиперка 680
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
0.79
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Ајвар лут во тегла 370
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
0.61
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Ајвар лут во тегла 2350
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
3.36
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Шардоне Аристократ
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Чорбаџиска пиперка 680
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
0.84
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Коцки домати со босилек 370
Added to wishlistRemoved from wishlist 0

Истрага за производот

Ве молиме, најавете се за да направете истрага за овој производ
Вашата кошничка
Бизнис на Македонија
Logo
Reset Password